INFO

W dniu 13 września zostaną wysłane pierwsze zaproszenia do drugiego etapu. Prosimy obserwować skrzynki mailowe (również spam) :)
Dodatkowo każda z tych ma możliwość przniesienia swojego terminu jeden raz.

Zmianą ulega nieco system zaproszeń, możliwość wyboru terminu będzie zawsze do niedzieli w danym tygodniu.
Więcej informacji podamy wkrótce.
13.09.2017


Z uwagi na trwający tzw. długi weekend majowy zaproszenia na najbliższy tydzień wyślemy dopiero 04.05.2017 a nie tak jak powinno to być planowo (01.05.2017). Mamy świadomość, że sporo osób w tych dniach raczej nie zajrzy na pocztę :)
03.05.2017


Niestety ale coraz większa liczba osób zapraszanych na dany dzień projektowy zaczęła to lekceważyć i pomimo potwierdzenia check in'em udziału nie przychodzić na mecz. W związku z tym podjęliśmy decyzję o zapraszaniu na dany dzień osoby ponad wymaganą liczbę, np. rozgrywamy 3 mecze więc zapraszamy 35 osób.

Może się tak zdarzyć, że ktoś po prostu nie zagra bo nagle przyjdą wszysktkie zaproszone osoby. W takiej sytuacji termin jest ustalany indywidualnie z koordynatorem danego dnia projektowego. Będziemy chcieli aby takie osoby rozegrały swój mecz jak najszybciej, najlepiej już na następny dzień.
17.04.2017


Na stronie pojawiła się zakładka II Etap. Jak sama nazwa wskazuje dotyczy ona drugiego etapu, a konkretniej osób, które do niego awansowały. Oprócz nicków projektowych bądź steam (w dniu projektu) możecie również zobaczyć datę awansu.

Korzystając z okazji przypominamy, w dniu meczu należy stawić się o wyznaczonej godzinie (podana podczas wybierania terminu) na kliencie głosowym CURSE.
Program należy odpowiednio wcześniej skonfigurować aby podczas rozgrywek nie było dodatkowych opóźnień. Brak zawodnika o wyznaczonej godzinie grozi DYSKWALIFIKACJĄ z całego projektu!

Jeżeli masz problem z gotowością o wyznaczonej godzinie ale wiesz, że np. na drugi mecz na pewno zdążysz to daj nam o tym WCZEŚNIEJ znać. Jesteśmy ludźmi :) i wszystko można dogadać ale takie sytuacje należy zgłaszać z wyprzedzeniem.
15.03.2017


W związku ze sporą ilością pytań przypominamy, zaproszenia wysyłamy na tydzień, maksymalnie dwa tygodnie, do przodu! Oznacza to, że zaproszenia dostaje tylko część osób. Pozostali muszą po prostu poczekać na swoją kolej. Może to być za tydzień lub miesiąc czy dwa. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć z góry ile czasu to potrwa.

Należy sprawdzać swoją skrzynkę mailową regularnie. Zaproszenia wysyłamy w niedzielę/poniedziałek (więcej w poprzednich wpisach) oraz jeżeli nie zostaną zapełnione wszystkie miejsca dodatkowo zapraszamy osoby również w piątek.

CHECK IN'y - tak jak wspominaliśmy wcześniej w naszym projekcie będzie funkcjonował system checkin'ów. Osoby z wyznaczonym terminem w dniu rozgrywania meczu będą musiały zaznaczyć swoją gotowość. Możliwość taka pojawi się na stronie projektu godzinę przed meczem (z reguły będzie to od 16 do 17). Jeżeli zawodnik nie zaznaczy swojej gotowości zostanie bezpowrotnie wykluczony z projektu. Będziemy o tym również przypominać mailowo. Więcej szczegółów podamy wkrótce.


10.03.2017


Zamknięto rejestrację! Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia. Niebawem będziemy wysyłać zaproszenia.
02.03.2017


Zapisy do drugiej edycji projektu GO GO CS:GO dobiegają już końca. Niestety część z Was (ponad 100 osób) nie potwierdziło swojego udziału mailowo. Macie na to czas do poniedziałku bo właśnie wtedy będziemy usuwać wszystkie nieaktywne zgłoszenia!

Jednocześnie przypominamy, że na stronie pojawiła się zakładka STATUS, w której możecie sprawdzić czy Wasze zgłoszenie zostało potwierdzone.

Wszystkie pytania techniczne (problem z potwierdzeniem, błąd danych itp.) należy kierować do nas przez zakładkę KONTAKT na stronie projektu.

Mecze projektowe planujemy zacząć 13.03.2017 dlatego pierwsze zaproszenia do udziału zaczniemy wysyłać tydzień wcześniej (05.03.2017) i tutaj pojawia się pewna nowość o czym powiemy w dalszej części.

System zaproszeń będzie zaczynał wysyłanie wiadomości w niedzielę i użytkownik będzie miał czas do piątku na wybranie terminu rozgrywek (zazwyczaj spośród pięciu dni w przyszłym tygodniu). Liczba terminów oraz miejsc zależeć będzie od tego ile w danym tygodniu będziemy rozgrywać spotkań. Planujemy organizować od poniedziałku do piątku po 3 mecze czyli łącznie na jeden tydzień turniejowy będziemy potrzebować 150 osób. Zaproszenia będziemy wysyłać zawsze większą ilość aby zapełnić wszystkie miejsca (np. na dany tydzień potrzebujemy 150 osób więc wyślemy 160-170 zaproszeń). Kto pierwszy zajmie miejsce ten lepszy :) Gdy wszystkie miejsca zostaną zajęte osoby dla których brakło slota wracają z powrotem do kolejki i czekają na nowe zaproszenie bez utraty możliwości przesuwania terminu.

Jeżeli zaproponowany termin nie będzie odpowiedni to zawsze istnieje możliwość przesunięcia go (o ile wcześniej użytkownik nie wykorzystał wszystkich możliwych przesunięć). Wtedy wraca on z powrotem do puli i oczekuje na nowe zaproszenie.

Aby docenić naszych subskrybentów postanowiliśmy dać im możliwość wyboru terminów dzień wcześniej w stosunku do zwykłych użytkowników. W niedzielę zaproszenia dostaną wyłącznie subskrybenci natomiast po 24 godzinach (w poniedziałek) zaczniemy wysyłać zaproszenia do zwykłych użytkowników.

Zawsze będziemy zapraszać na dany tydzień osoby bez subskrypcji z osobami subskrybującymi w stosunku 1:1. Ponieważ liczba zgłoszonych subskrybentów jest mniejsza od ilości zwykłych osób to po wyczerpaniu puli osób subskrybujących system będzie wysyłał w niedzielę zaproszenia do wszystkich wylosowanych osób bez konieczności posiadania suba.

Jeżeli do piątku nie zostaną zajęte wszystkie miejsca to będziemy wysyłać dodatkową partię zaproszeń. Jednocześnie osoby, które do tego czasu nie wybiorą bądź przełożą terminu zostaną USUNIĘTE z projektu. Przypominamy, że każdy może przełożyć swój mecz (szczegóły w regulaminie).

Więcej szczegółów odnośnie meczy, check in'ów podamy wkrótce.


28.02.2017